ثبت مشاور

لذت بخش ترین شب دنیا در ایتا

تاریخ : 1396.10.27
نویسنده : Turist Persia
نظرات : 0

توریست پرشیا :رستورانها و مکانهای توریستی هیجان انگیز بسیارند ولی مکانی که به شما معرفی میکنیم ، یکی از زیباترین رستورانها در اعماق دریا است که لذتی فراموش نشدنی را می توانید در آن تجربه کنید.

 

رستوران و هتل ایتا

 

در جزیره رنگالی در کونراد مالدیو به عمق 5 متری اقیانوس می روید و بر صخره های مرجانی رستورانی را میبینید که سراسر شیشه می باشد و می توانید در حین صرف غذا، از نمای 360 درجه شیشه ای مناظر زیر آب بهره ببرید.

سبک آکواریومی رستوران ایتا باعث شده است که تنها رستورانی باشد که در زیر دریا واقع شده است و می توان گفت همچون زیر دریایی تمام شیشه است . ایتا کلمه است محلی به معنای مروارید، بنابراین غذاهایی که در آنجا سرو می¬شود ادغامی از غذاهای بومی و غربی است. البته در منو خلاقیت و ابداع های بسیاری شده است .

معنی کلمه ایتا به معنی مروارید است در زبان محلی مالدیو.

هرچند زیبایی های وصف ناپذیری را می توانید در آن به چشم غیر مصلح ببینید اما به قطع حال هوای ماهیان را در تنگ ماهی حس خواهید کرد. ورودی این رستوران برای رسیدن به آن راه پله ای است مارپیچ که توریستان را به این آکواریوم پانوراما دعوت می کند.

باید گفت که ایده رستوران ایتا در ابتدا به این شکل نبوده است بلکه قرار بر آن بوده که تنها پنجره ای درون دریا بازشود که با همکاری مهندسین مرکز ملی علوم کوالالامپور این ایده تغییر یافت و تونل شیشه ای جایگزین آن شد. این رستوران بسیار امن بوده و نهایت موارد مهندسی را در ساخت آن به کار برده شده است و جهت سنجش آن روشهای بسیار امتحان شد تا همگان از امنیت آن با خیال آسوده به استفاده از آن بپردازند. هرچند که صرف غذا در آنجا برای عده ای رویایی و هیجان انگیز و برای عده ای ترسناک است اما در هر دو حالت می توان از مناظر بکری که در آن دیده می شود لذت برد.

رستوران ایتا در سال 2005 ساخته شده است و از لحاظ مهندسی و امنیتی تا بیست سال پس از ساخت مورد تایید بوده و تضمین شده است. گنجایش مهمان در این رستوران تنها 14 نفر است. شما می توانید با پرداخت پانصد دلار یک وعده غذای رویایی و پر مخاطره ر ا برای خود رقم بزنید.

رستوران ایتا بوسیله راهی چوبی، مهمانان را به فضای رستوران هدایت می کند در قسمت پشتی درب از پله های مارپیچ به آن رستوران رویایی برده می شوید. در این آکواریوم تمام شیشه ای ماهی های رنگارنگ ، عروسان دریایی صخره و مرجان و موجودات مختلف را می توانید ببینید.

 

دسته بندی :  جهانگردی

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا