ثبت مشاور
» » سرانجامی خوب برای صابونهای مصرفی هتلها

سرانجامی خوب برای صابونهای مصرفی هتلها

تاریخ : 1396.03.18
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 865

توریست پرشیا : آمار و ارقام شگفت انگیز است: با توجه به سازمان بهداشت جهانی، اگر فقیرترین مردم این سیاره به صابون دسترسی داشته باشند؛ جان میلیون ها نفر را می توان نجات داد.

 

صابون

 

اگر تنها یک راه برای انتقال همه لوازم بهداشتی باقی مانده به افرادی وجود داشته باشد که به آنها نیاز دارند، این راه در دست کیو شاون سیپلر است، کارآفرین مستقر در فلوریدا که کار درخشان خود را در یک شرکت بزرگ فن آوری برای بازیافت لوازم بهداشتی هتل ترک کرد. این تغییر شغل غیرمحتمل در شبی شروع شد که شیلر در جاده به سراغ کار می رفت. “من به پذیرش هتل زنگ زدم و پرسیدم پس از آنکه کارم با صابون تمام شد، چه اتفاقی برای آن افتاد” و آنها گفتند که “خوب البته آن را دور انداختیم.” . بنابراین سیپلر محاسبات سردستی انجام داد و به این نتیجه رسید که میلیون ها قالب صابون نیمه استفاده روزانه در سراسر جهان به محل های دفن زباله فرستاده می شوند. او همچنین آگاه بود که بهداشت ضعیف میلیون ها نفر را در جهان در حال توسعه به کام مرگ می کشد.

او گفت: “در آن لحظه کشف کردم”. بنابراین، در سال ۲۰۰۹، سیپلر شروع به جمع آوری لوازم بهداشتی باقی مانده از هتل های فلوریدا نمود و در گاراژ یکی از بستگان در اورلاندو شروع به بازیافت کرد.

سیپلر به یاد می آورد: “ما روی سطل های وارونه شده ترشی می نشستیم تا با پوست کنهایمان رویه خارجی قالب صابون را بتراشیم و سطح آنها را تمیز کنیم. چرخ گوشت هایی داشتیم تا صابون ها را چرخ کنیم و اجاق گازهایی تا آن را به شکل خمیر و قالب صابون طبخ کنیم و خمیر را در قالب ها بریزیم.”

این مراحل دشوار حالا کاملا خودکار انجام می شود (از جمله افزودن عامل ضد باکتری، که هر گونه میکروب را می کشد) و شرکت جهان را تمیز کنید در حال حاضر بیش از ۴۰ میلیون قالب صابون را در ۱۱۵ کشور بین مردم فقیر توزیع می کند. این سازمان در اورلاندو، وگاس، مونترال و هنگ کنگ دارای مراکز بازیافت است و در حال حاضر به دنبال باز کردن شعبه پنجم در اروپا است (در حال حاضر مراکز جمع آوری در بیرمنگام و هانوفر وجود دارد). جهان را تمیز کنید غول هایی مانند هیلتون، دیزنی و IHG را در کتاب خود دارد. این شرکت ۱پوند به ازای هر اتاق در هر ماه پرداخت می کند  و در عوض آن دسته از شرکت ها، شانس دارند تا برخی از مسئولیت های اجتماعی شرکتی را نشان دهند.

پل اسنایدر، نایب رئیس مسئولیت شرکت در IHG گفت: “در حال حاضر ۳۰۳ هتل در این برنامه شرکت می کنند”.

” شرکت جهان را تمیز کنید، ۶۰۳،۸۱۰ قالب صابون و زباله های سازگار را از هتلهای ما بازیافت کرده است که به ایجاد بیش از ۱.۹ میلیون قالب صابون کمک کرد.”

بسیاری از هتل هایی که در این برنامه شرکت می کنند، در امریکای شمالی واقع شده اند، اما شرکت جهان را تمیز کنید کار با برخی هتل ها را در اروپا آغاز کرده است. در واقع هیترو لندن ماریوت به تازگی خدمات این سازمان را ذکر کرده است.

دیگر هتل ها معرفی فرآیندهای خود را برای به حداقل رساندن ضایعات آغاز کرده اند. هاکستون، که دارای اموالی در شوردیچ، هولبورن و آمستردام است، گفت که کارش را با لوازم بهداشتی فردی انجام داده است.

آلیس تیت، مدیر ارتباطات هاکستون گفت: “ما به تازگی به استفاده از شامپو و اسپری مو بزرگتر در اتاق هایمان تغییر یافته ایم که به منظور کاهش ضایعات، دوباره پر می شوند.”

ماریوت نیز شامپوی قابل تعویض در برخی مکان ها معرفی کرد، اما مهمان لزوما نباید انتظار بکشد تا هتل ها حرکت اول را انجام دهند. در واقع مسافران می توانند کار ساده ای با لوازم بهداشتی باقی مانده انجام دهند که آنها را با وجدان پاک و همچنین بدن های تمیز ترک خواهد کرد. سیپلر گفت:” لوازم بهداشی هتل را با خودتان بردارید. آنها را در خانه استفاده کنید و یا آنها را به پناهگاه بی خانمانان اهدا کنید.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

الیگشت

[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]
کلید واژه ها :
صابون مصرف شده
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا