تبلیغ شما اینجا نیست!
» » آثار نادیده مخازن در موزه جهان نما به نمایش گذاشته شد

آثار نادیده مخازن در موزه جهان نما به نمایش گذاشته شد

تاریخ : 1396.02.23
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 384

توریست پرشیا : به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران، موزه جهان نما در پی برگزاری نمایشگاه نادیده ها از مخازن با محتوای نمایش آثار شاخص هنرمندان به صورت دوره ای، 4 تابلو از هنرمندان معاصر داخلی و خارجی را از تاریخ 19 اردیبهشت ماه در معرض دید قرار می دهد.

موزه جهان نما

مسعود عربشاهی، حسین زنده رودی، ناصر اویسی و الکساندر کالدر هنرمندانی هستند که آثارشان از مخزن خارج شده و به نمایش عموم گذاشته شده است.

گفتنی است موزه جهان نما آثار بسیار نفیس و متنوعی از تمدن های چند هزار ساله تا هنر های مدرن و کلکسیونی از آثار هنری اهدایی یا خریداری شده ایرانی و خارجی در دوران پهلوی را با دو معیار تنوع و نفاست آثار هنری و همچنین گسترة زمانی خلق آن ها در خود جای داده است.

در این موزه آفرینه هایی که هزاران سال با یکدیگر اختلاف سن دارند از تمدن های تاریخی سیلک، موشیکا، حاشیه نیل و خاور دور، در کنار آثاری از نام آوران هنر معاصر جهان همچون آمادئو مودیلیانی، پابلو پیکاسو، پل گوگن، کامیل پیسارو، لوئی والتا، ادگار دگا و غیره و پیشگامان هنر نوگرای ایران همچون حسین زنده رودی، پرویز تناولی، بهمن محصص، پرویز کلانتری، مسعود عربشاهی، سهراب سپهری و غیره در معرض دید قرار دارند.

[xfgiven_gallery]
[xfvalue_gallery]
[/xfgiven_gallery]
کلید واژه ها :
موزه جهان نما
دسته بندی :  اخبار داغ

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا